PRAKTYKI ZAWODOWE W CE attachment link

dodano: 2009-03-28

Lubisz wyzwania? Chcesz lepiej organizować swój czas? Chcesz dodać praktykę do wiedzy ze studiów? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy do złożenia aplikacji na praktyki zawodowe w Centrum Europejskim UW. Praktyki można odbywać w Komisji ds. Promocji CE oraz Kolegium Redakcyjnym Gazety !CE.

W trakcie praktyk staniesz się częścią zgranego zespołu, podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i zyskasz cenne doświadczenie. W czasie praktyk zdobędziesz wiele praktycznych umiejętności i nauczysz się wykorzystywać swój potencjał intelektualny oraz indywidualne zdolności. Jest także spora szansa, że dostaniesz pierwsze w życiu referencje!

Praktyki w CE to...

- praktyki w wymiarze 160 godzin, ale odbywane w elastycznym czasie pracy (można je w całości dostosować do zajęć na uczelni i innych obowiązków),

- doświadczenie w działaniach marketingowych, administracyjnych i publicystyczno-naukowych,

- zaliczenie obowiązkowych praktyk zawodowych przewidzianych w programie studiów,

- ciekawe kursy, warsztaty, szkolenia,

- możliwość rozwoju osobistego oraz realizowania własnych projektów.

Nabór na praktyki obejmuje 2 etapy:

1. ZŁOŻENIE WYMAGANYCH DOKUMENTÓW (formularza osobistego, CV i listu motywacyjnego) w dziekanacie studiów DO 8 KWIETNIA 2009 r.

2. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA (planowany termin rozmów: 16 kwietnia 2009 r.).

Główne zadania praktykantów (skrót):

1. Praktyki w Komisji ds. Promocji:

- tworzenie wizerunku CE UW,

- organizacja eventów,

- realizowanie własnych projektów,

- kontakty z mediami i dużymi instytucjami,

- pozyskiwanie patronatów i dotacji.

2. Praktyki w Kolegium Redakcyjnym Gazety !CE:

- udział w organizacji pracy redakcji,

- zdobycie doświadczenia w pisaniu różnych tekstów (artykułów, komentarzy, wywiadów, informacji prasowych, etc.),

- korekta i redakcja merytoryczna tekstów,

- edycja i przygotowywanie tekstów do druku,

- prowadzenie własnej rubryki,

- dystrybucja czasopisma,

- działania promocyjne.

Szczegółowych informacji o praktykach zawodowych w Komisji ds. Promocji udziela Izabela Banach (). Zainteresowani praktykami w Kolegium Redakcyjnym Gazety CE swoje pytania mogą kierować do Pawła Warskiego () oraz Moniki Rybarczyk ().