PROCES REKRUTACJI NA STUDIA WIECZOROWE DO 19 WRZEŚNIA link

dodano: 2009-07-10

Uwaga kandydaci! Informujemy, że proces rekrutacji na studia wieczorowe (niestacjonarne), licencjackie i magisterskie (pierwszego i drugiego stopnia) został wydłużony do 19 września br.

Wszystkie osoby zainteresowane studiami wieczorowymi (niestacjonarnymi) w Centrum Europejskim UW, na kierunku europeistyka lub stosunki międzynarodowe specjalność integracja europejska (SM-IE), wciąż mogą rejestrować się w Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Rekrutacja ostatecznie zakończy się 19 września. Do tego dnia (włącznie) należy więc zarejestrować się w IRK i dostarczyć komplet niezbędnych dokumentów.

Przypominamy, że punkt rekrutacyjny CE jest czynny od 1 czerwca. W sali 214 (na II piętrze) na wszystkie pytania związane z procesem rekrutacji i tokiem studiów w CE odpowiedzi udzielą nasi studenci i pracownicy. Pytania można również zadawać przez telefon, mailam lub na gadu-gadu. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce rekrutacja.

ZAPRASZAMY!