Seminarium wyjazdowe - "NieZwykła Filmowa Majówka" 1-4 maja 2013 r. attachment link

dodano: 2013-04-03

Seminarium (warsztaty) dla chętnych studentów CE: 1- 4 maja 2013 r.

NieZwykła filmowa majówka - X Festiwal Filmów NieZwykłych, Sandomierz 1-4 maja 2013 r.

4-dniowe  warsztaty i seminarium filmowe - koordynator dr Mirella Kurkowska.

W programie spotkania i warsztaty z wybitnymi twórcami: Andrzejem Sewerynem,  Januszem Majewskim, Olgierdem Łukaszewiczem, Marianem Dziędzielem, Danielem Olbrychskim, Zbigniewem Zamachowskim.

Ogrody animacji - Ewa  Sobolewska (Prezes TV Studia Filmów Animowanych ) i Robert Turło.

Kurs scenariuszowy - Jan Zamojski.

Semniarium Centrum Europejskiego 1-4 V 2013  zostało oficjalnie wpisane do imprez towarzyszących

X FESTIWALOWI FILMÓW NIEZYWKŁYCH w Sandomierzu