Spotkanie dotyczące studiów M.A. w College of Europe 14 grudnia attachment

dodano: 2015-11-30

Zapraszamy na spotkanie dotyczące studiów M.A. w College of Europe 14 grudnia 2015 r. w sali 214 w Centrum Europejskim UW o godzinie 10.00.

College of Europe z siedzibami w Brugii i Natolinie (Warszawa) kształci w zakresie ekonomii, prawa, stosunków międzynarodowych i interdyscyplinarnych studiów europejskich kończące się uzyskaniem tytułu Master of Arts (M.A).

Absolwentami kolegium są m. in. minister Rafał Trzaskowski, była premier Danii, Helle Thorning-Schmidt czy przewodniczący brytyjskiej Partii Liberalnej, Nick Clegg.

Dzięki zaangażowaniu rządu RP co roku wszyscy studenci z Polski otrzymują pełne stypendium pokrywające koszty nauki i zakwaterowania w Kolegium. Komisja Europejska funduje dodatkowe stypendia dla kandydatów zainteresowanych Polityką Sąsiedztwa UE oraz historią Europy.