Studenci CE wspierają akcję „Szlachetna PACZKA_2015”! attachment

dodano: 2015-12-16

Szanowny Państwo, w imieniu organizatorów akcji Szlachetna Paczka bardzo serdecznie dziękujemy całej kadrze naukowej Centrum Europejskiego UW, a przede wszystkim studentom Centrum za pomoc w zbiórce dla rodziny Pani Ani. Zbiórki pieniężne wypadły w tym roku bardzo dobrze, udało nam się zebrać pieniądze na pralkę, a za resztę tej kwoty dokupiliśmy żywność oraz inne niezbędne produkty.

W tym roku razem z Wami chcemy pomóc Pani Ani (40 l.) z Pułtuska.
Samotna kobieta wychowuje najlepiej jak potrafi dwójkę swoich wspaniałych dzieci:
Włodka (15 l.) oraz Małgosię (9 l.). Ich sytuacja jest bardzo trudna, Włodek jest chłopcem autystycznym z upośledzeniem umysłowym. Wymaga on stałej opieki i rehabilitacji, dlatego też Pani Ania nie może podjąć stałej pracy. W chwili obecnej rodzina utrzymuje się głównie z zasiłków, w związku z czym sytuacja jest momentami bardzo ciężka. Pani Ania braki materialne stara się jednak wynagradzać dzieciom miłością i pogoda ducha.

Dla rodziny ogromną pomocą będzie żywność trwała oraz środki chemiczne, które zbieramy w pojemnikach wystawionych w holu CE.

Pani Ania marzy również o pralce, pranie ręczne pochłania jej bowiem wiele czasu, który mogłaby poświecić swoim dzieciom.
Ze względu na trudności finansowe, z którymi się boryka, nie jest w stanie nabyć jej samodzielnie.
RAZEM MOŻEMY SPEŁNIĆ TO MARZENIE!
Pieniądze na zakup pralki dla Pani Ewy będziemy zbierać na wykładach.
Puszka do której zbieramy środki na ten cel stoi także w Bibliotece CE.

Pomóż i Ty - każda złotówka się liczy!!

Finał akcji: piątek - 11 grudnia (godziny wieczorne).
W niedzielę - 13 grudnia, wspólnie zebrana pomoc będzie już w drodze do wybranej rodziny!

Rozświetlmy ich święta uśmiechem i dobrocią!

Dziękujemy za otwarte serca!

Centrum Europejskie UW
Samorząd CE UW