Student CE wyróżniony w konkursie „Energetyczny mix Europy do 2030 roku”

dodano: 2015-05-27

Z przyjemnością informujemy, że student CE UW p. Jan Król, seminarzysta seminarium prof. Bogdana Góralczyka  - otrzymał - jedną z trzech, jedyną indywidualną - nagrodę w konkursie "Energetyczny Mix Europy do 2030 roku".

Konkurs ”Energetyczny mix Europy do 2030 roku” organizowany przez Fundację im. Lesława A. Pagi jest projektem ogólnopolskim, skierowanym do studentów i absolwentów do 27. roku życia (w konkursie mogą brać udział doktoranci, nie doktorzy). Ideą Konkursu jest włączenie najzdolniejszych młodych ludzi, studentów, do eksperckiego dyskursu dotyczącego przyszłości energetycznej Europy. Dyskutowane dziś kierunki rozwoju energetyki w Europie mają charakter strategiczny i długofalowy, dlatego tak ważne jest, aby głos najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia, został już teraz dostrzeżony.

Celem konkursu jest stworzenie możliwości zaprezentowania swoich poglądów na temat przyszłości energetycznej Europy przez najzdolniejszych polskich studentów podczas Forum Nowa Energia w Warszawie. Finaliści Konkursu mogą liczyć także na atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów Forum Nowa Energia.

Nagrody wręczono 18 maja podczas Forum Nowa Energia. Podczas uroczystości laureaci mieli możność zaprezentowania głównych tez swych prac.

Gratulujemy!