Studentka CE UW zajęła czwarte miejsce w ogólnopolskim konkursie

dodano: 2013-12-19

Skromność jest cnotą, ale chwalić się też trzeba. A więc: studentka I. roku studiów magisterskich oraz absolwentka studiów licencjackich w CE UW Pani Klaudia Kąpała zajęła czwarte miejsce w ogólnopolskim konkursie pt. Plan Wernera 2013 - recepta na wyjście z kryzysu?

Organizatorem wydarzenia był portal uniaeuropejska.org, Fundacja Koncept Europa, Narodowy Bank Polski i PKO BP. Konkurs był dwuetapowy. Po pierwszym etapie, esej Pani Klaudii na temat realizacji planu Wernera zajął piąte miejsce pośród 50 nadesłanych prac co ją zakwalifikowało do drugiego etapu konkursu, który odbył się w łódzkim oddziale NBP. Polegał na obronie własnej pracy, a pięcioro finalistów zostało przepytanych z wiedzy integracyjno - ekonomicznej.  Wiedza Pani Klaudii w tym zakresie była oceniona najwyżej (!) tym samym w ostatecznej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce będąc w finale jedynym reprezentantem Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłości!

dodano przez dr Jana Plaňavová-Latanowicz