Stypendia naukowe

dodano: 2010-10-13

Komisja stypendialna informuje:

W związku z napływem pytań informuję, iż Komisja Stypendialna nie otrzymała do tej pory informacji od Biura Spraw Studenckich o wysokości środków przeznaczonych do podziału na stypendia za wyniki w nauce. Dopiero po otrzymaniu tej wiadomości Komisja Stypendialna CE będzie w stanie określić wysokość średniej uprawniającej na poszczególnych latach i kierunkach studiów do uzyskania stypendium. O fakcie przyznania stypendium naukowego i o jego wysokości zostaniecie Państwo poinformowani przez USOS. Wiadomość o tym, że decyzja o stypendiach została podjęta pojawi się na stronie internetowej CEUW w zakładce .Wiadomości z dziekanatu.. W tych miejscach też będą podawane wszystkie informacje dotyczące stypendiów w trakcie całego roku akademickiego. Dlatego też proszę o zapoznanie się z treścią strony oraz stanem swojego konta w USOS przed zadaniem pytania Komisji Stypendialnej CEUW.
dr Jana Plaňavová-Latanowicz