Stypendia socjalne attachment

dodano: 2010-11-23

Decyzje w sprawie stypendiów socjalnych, na wyżywienie oraz mieszkanowych zostały wprowadzone do USOS. Prosimy osoby, które składały wniosek o sprawdzenie stanu swojego konta w USOSwebie oraz skrzynki poczty elektronicznej.

Studentów, którym zostało przyznane stypendium socjalne, mieszkają w akademiku i składałi wniosek o stypendium mieszkaniowe, ale nie widzą go jako przyznanego w USOSie, prosimy o pilny kontakt z Komisją Stypendialną.

Jeżeli Państwo złożyliście wniosek o stypendium socjalne do 10 października b.r., zostaliście wezwani do uzupełnienia podania i do tej pory nie widzicie w USOSie stypendium jako przyznanego może to oznaczać, że Komisja Stypendialna pozostawiła wniosek bez rozpoznania zgodnie z art. 64 par. 2 KPA.

Jeżeli Państwo składaliście wniosek w terminie późniejszym prosimy o sprawdzenie swoich kont poczty elektronicznej czy nie zostaliście wezwani  do uzupełnienia podania.

Jednocześnie informujemy, że czasowy schemat działania Komisji Stypendialne w sprawach stypendiów socjalnych został przedstawiony w pkt 8 Instrukcji wysłanej przed dziekanat do studentów przed rozpoczęciem roku akademickiego i opublikowanej na stronie CE UW w zakładce stypendia:

W celu zapoznania się z instrukcją załączam ją do niniejszej wiadomości (proszę kliknąć na znaczek obok tytułu niniejszej wiadomości).

W razie wątpliwości lub pytań zapraszam na dyżur w czwartki od godz. 16 do 17. Osoby, których wniosek został pozostawiony bez rozpoznania proszę o wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wiadomości od Komisji Stypendialnej którą zostali wezwani do uzupełnienia podania.

dr Jana Plaňavová-Latanowicz

dodano przez dr Jana Plaňavová-Latanowicz