Święto UW - Filmoteka Aktywnego Człowieka attachment

dodano: 2013-11-04

Centrum UW w ramach Święta UW - FILMOTEKA AKTYWNEGO CZŁOWIEKA, Data: 22 listopada godz. 18.15 – 22.00, Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 -  aula starego BUW

W ramach Święta Uniwersytety Warszawskiego CEUW, Filmoteka Aktywnego Człowieka oraz Spotkania z Filmem Górskim (SzFG)  zapraszają do udziału w przeglądzie filmów o tematyce górskiej.

Filmoteka Aktywnego Człowieka to cykl spotkań z filmami i ludźmi poświęcającymi swój czas niecodziennym pasjom, które wymagają odwagi, hartu ducha, sprawności fizycznej i fantazji.

Ambicją organizatorów jest, by gośćmi Filmoteki byli naprawdę wyjątkowi ludzie o międzynarodowym prestiżu, prawdziwych osiągnięciach i umiejętności autorefleksji. Filmoteka to inicjatywa na stałe wpisana w kalendarz akademicki (spotkanie inauguracyjne jest włączone w obchody święta Uniwersytetu), obejmująca również panele dyskusyjne, seminaria filmowe i warsztaty, a także wykłady ukazujące szerokie społeczne i historyczne konteksty prezentowanych zagadnień.

Spotkania koordynuje dr Mirella Kurkowska, CE UW

SZALONE SPOTKANIA Z FILMEM GÓRSKIM! ZAPRASZAMY!