Symulacja obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych attachment link

dodano: 2010-02-08

Zaproszenie do udziału w elbMUN 2010. Symulacja obrad ONZ odbędzie się w dniach 21-25 maja 2010 w Parlamencie Saksońskim w Dreźnie.

Cześć,

serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w elbMUN 2010. Organizowana przez nas symulacja obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych odbędzie się w dniach 21-25 maja 2010 w Parlamencie Saksońskim w Dreźnie.

Na Was i wielu innych zmotywowanych uczestników czekają ambitne debaty w następujących organach ONZ: Radzie Bezpieczeństwa, Radzie Gospodarczej i Społecznej (ECOSOC) oraz w Radzie Praw Człowieka.

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. tematów, które będą dyskutowane w radach, przebiegu konferencji, programu ramowego czy możliwości rejestracji znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.elbmun.org

Tam również do 1 marca możecie się rejestrować.

Z przyjemnością możemy Was również poinformować, że w naszej konferencji wezmą udział eksperci ds. Praw Człowieka: Pan José Luis Pérez Sánchez-Cerro, ambasador Peru w Niemczech i zastępca przewodniczącego Komitetu Praw Człowieka ONZ jak również Pan Hans-Georg Wieck (były ambasador Niemiec) przewodniczący Association Human Rights in Belarus, którzy wygłoszą specjalnie dla Was interesujące wykłady.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie na adres

Będzie nam bardzo miło powitać Was osobiście w Dreźnie podczas elbMUN2010!

Serdeczne pozdrowienia

Organizatorzy elbMUN 2010