SZANSA DLA STUDENCKICH PROJEKTÓW! link

dodano: 2012-07-21

'Startup' to przede wszystkim dobry pomysł solidnie ubrany w słowa. Coś, co jeszcze nie istnieje, ale ma ogromne szanse przy wsparciu silniejszych partnerów. 'Challenge startupów' to możliwość przedstawienia swojego pomysłu komisji, która spośród wielu wybiera te, które mają ogromne szanse na zdobycie zainteresowania partnerów doświadczonych w branży. MyCandidate.eu - VOTER ADVICE APPLICATION  CENTRUM EUROPEJSKIEGO - TEŻ BYŁ STARTUPEM!!! I wygrał dwa challenge. Spróbuj i Ty!

Zgłoś swój startup!
Zostań zwycięzcą trzeciej edycji Global Startup Challenge!

Stań do rywalizacji w kolejnej odsłonie Global Startup Challenge i udowodnij, że to właśnie Ty lub Twój zespół podbije z nami globalny rynek. Nie masz czasu do stracenia? – to bardzo dobrze, bo tylko tydzień pracy może dzielić Cię od wejścia we współpracę z największymi graczami e-biznesu i zarządzającymi dużym kapitałem inwestycyjnym.

Zwycięzcy mogą liczyć na 200 tysięcy euro! Zgłoś się do 10 sierpnia, poprzez formularz.

Już 15 sierpnia zaprosimy wybrane zespoły na bezpłatne, wrześniowe warsztaty do Szczecina, w których skorzystają z doświadczeń takich osób jak Arkadiusz Seńko - Prezes spółki Red Sky - właściciela m.in. serwisu Filetube.com, odwiedzanego miesięcznie przez 106 mln użytkowników oraz Krystiana Stypułę - założyciela home.pl.

Global Startup Challenge to szansa dla projektów o największym potencjale do podbicia globalnego internetu!

Zapraszamy! Zgłoś projekt DZIŚ!

Szczegóły oraz Regulamin konkursu dostępne na: www.globstar2012.com.

dodano przez dr hab. Agata Dziewulska