"UE w poszukiwaniu swoich granic" attachment

dodano: 2016-04-20

Konferencja Instytutu Politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie pt. "Unia Europejska w poszukiwaniu swoich granic. Wymiar funkcjonalny i terytorialny granic zewnętrznych UE".

Szanowni Państwo,

Instytut Politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie organizuje 7 czerwca br. konferencję pt. Unia Europejska w poszukiwaniu swoich granic. Wymiar funkcjonalny i terytorialny granic zewnętrznych UE.

Zapraszamy Pracowników Centrum Europejskiego UW do wzięcia udziału w naszej konferencji i wystąpienie z referatami.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy opis konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Termin nasyłania zgłoszeń mija 10 maja br.

Formularz zgłoszeniowy:

Z wyrazami szacunku,