UWAGA!!!! III TURA KWALIFIKACJI LLP ERASMUS!!!!

dodano: 2010-02-24

Z uwagi na liczne zapytania w sprawie kryteriów CE UW podjęło decyzję o przeprowadzeniu w dniu 26.02 III tury naboru dla studentów CE UW.

Zasady III tury:

1. Kandydaci będą mogli ubiegać się o nieobsadzone w II turze miejsca bez spełnienia wymogu średniej.

2. Kandydaci nieposiadający certyfikatu językowego mogą składać teczki pod warunkiem złożenia pisemnego zobowiązania o dołączeniu wymaganych dokumentów językowych w terminach wyznaczonych przez SJO (egzaminy językowe w sesji letniej, certyfikat Europass) lub innych certyfikatów językowych. Studenci kwalifikowani bez certyfikatu językowego są kwalifikowani przez CE UW w trybie warunkowym. Brak dostarczenia certyfikatu w wyznaczonym terminie będzie oznaczał skreślenie z listy zakwalifikowanych studentów.

Teczki do III tury można składać do czwartku 25.02 w dziekanacie (środa) i w sekretariacie CE UW (czwartek) w godzinach pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w piątek 26.02 po zakończeniu II tury.