UWAGA studenci, uczniowie, zainteresowani... attachment

dodano: 2010-04-08

Nowa inicjatywa CE, Forum Europejskiego i Gadu-Gadu

Centrum Europejskie, Forum Europejskie oraz Gadu-Gadu uruchomiły specjalny numer komunikatora GG:27272727 poświęcony UE i informowaniu o zbliżającej się Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

Nowa, interaktywna forma komunikacji poprzez popularny komunikator Gadu-Gadu ma zwiększyć świadomość Polaków nt. roli Unii Europejskiej w współczesnej polityce oraz wagi polskiej Prezydencji i możliwości politycznych, jakie ze sobą niesie. Projekt został w całości przygotowany przez studentów Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego skupionych wokół Forum Europejskiego.

Gadu-Gadu, które podjęło współpracę z Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego, to największy polski komunikator internetowy, z którego korzysta ponad 10 milionów aktywnych użytkowników.

Aplikacja komputerowa typu bot, która została wykorzystana w numerze GG 27272727 zawiera zestaw haseł-kluczy, na podstawie których użytkownik będzie otrzymywał informacje zwrotne na dany temat.

Projektowi patronuje Minister Spraw Zagranicznych, Radosław Sikorski.

więcej - patrz załącznik