UWAGA zmiany w stypendiach!

dodano: 2011-09-20

Komisja Stypendialna uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym otrzymała informację, że w roku akademickim 2011/12 dotychczasowa struktura stypendiów ulega zmianie.

W roku akademickim 2011/12 wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do ubiegania się o stypendium socjalne oraz (nowe) stypendium socjalne w zwiększonej wysokości o dodatek mieszkaniowy wynosi 780 zł.

Jednocześnie zamiast dotychczasowego stypendium za wyniki w nauce będzie przyznawane stypendium rektora w wysokości 300 zł. miesięcznie.

Co do warunków proceduralnych przyznawania powyższych stypendiów informacja powinna pojawić się w najbliższym czasie.

dodano przez dr Jana Plaňavová-Latanowicz