Ważna informacja dla studentów CE, którzy już byli stypendystami LLP Erasmus! Erasmus Plus jest otwarty także dla Państwa!

dodano: 2014-01-29

Drodzy Erasmusowcy w CE!

Informuję, iż zgodnie z regułami nowego programu Erasmus Plus, studenci, którzy byli już na stypendium LLP Erasmus mogą ubiegać się ponownie o stypendium w ramach nowego programu Erasmus  Plus na zasadach ogólnych dot. kwalifikacji do programu w CE UW.  Dodatkowe informacje na dyżurach.

W teczce kandydatów, którzy już korzystali ze stypendium LLP Erasmus musi się znaleźć osobne oświadczenie o terminie, długości i miejscu odbycia studiów częściowych w ramach LLP Erasmus. Zachęcam do skorzystania z tej szansy! Dorota Jurkiewicz-Eckert

dodano przez mgr Dorota Jurkiewicz-Eckert