ważny komunikat dla studentów zakwalifikowanych do LLP ERASMUS

dodano: 2013-02-26

Kominikat dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zgłoszeniowego i obowiązkowego podpisania go w piątek 1.03.2013 roku w godz.10.30-11.45.

Informuję, iż wszystkie zakwalifikowane osoby są zobowiązane do wypełnienia formularza kwalifikacyjnego (będzie dostępny od wtorku 26.02), do którego będziecie Państwo mieli dostęp przez swoje konto w usosie w zakładce "wymiana studencka". W dniu 1.03. w godz. 10.30-11.45 wszyscy zakwalifikowani studenci są muszą obowiązkowo stawić się w CE w celu podpisania Formularza zgłoszeniowego, który jest podstawą do zakończenia procedury kwalifikacyjnej w CE.  Niepodpisanie dokumentu w piątek oznacza, że student będzie zgłoszony w protokole postępowania kwalifikacyjnego, ale nie otrzyma dofinansowania.

Proszę potraktować spotkanie w piątek 1.03 jako obowiązkowe!

dodano przez mgr Dorota Jurkiewicz-Eckert