Zajęcia fakultatywne attachment

dodano: 2009-10-11

Centrum Europejskie zaprasza do uczestnictwa w zajęciach fakultatywnych prowadzonych gościnnie w CE przez p. dr Magdalenę Nowicką: "Transnacjonalizacja" oraz "Migracje i nowe formy społeczne w Europie".

Dr M. Nowicka jest absolwentką Centrum Europejskiego UW (1999), magistrem kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (2001) i doktorem socjologii Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium (2005), stypendystką Bawarskiego Ministerstwa Nauk i Sztuki (2001/2002) oraz Niemieckiego Towarzystwa Naukowego (2005/2007). Od 2006 dr Nowicka jest pracownikiem naukowym i dydaktycznym w Instytucie Socjologii w Monachium, a także Partnerem Naukowym Instytutu Badań nad Różnorodnością Religijną i Społeczną Towarzystwa Naukowego Max-Planck i członkiem Młodej Akademii Nauk w Berlinie.

Zajęcia mają formę wykładu (1) oraz seminarium (2).

UWAGA: zajęcia odbywają się w PAŹDZIERNIKU 2009, w Centrum Europejskim. Szczegółowe informacje zawarte są w dołączonych plikach.

Zajęcia mają charakter OTWARTY. Serdecznie zapraszamy!

dodano przez michalkutra@o2.pl