Zaproszenie na konferencje projektu "Nowoczesny Uniwersytet" - 28.10.14 link

dodano: 2014-10-24

"Nowoczesny Uniwersytet – w poszukiwaniu strategicznych kierunkow i sposobow wsparcia rozwoju kadry akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego". Konferencja odbedzie sie 28 pazdziernika 2014 r. o godzinie 10:00 w Sali Senatu w Pałacu Kazimierzowskim na Kampusie Głównym przy ul. Krakowskie Przedmiescie 26/28.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o rejestracje do piatku, 24 października 2014 r.
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na formularzu rejestracyjnym.

Konferencja bedzie okazja do podsumowania rezultatow kilkuletniego projektu pt. "Nowoczesny Uniwersytet – kompleksowy program wsparcia dla doktorantow i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego", ktory mial dla naszej uczelni znaczenie strategiczne.
Zastosowane w projekcie rozwiazania pozwolily wdrozyc i ocenic mechanizmy wzmocnienia rozwoju potencjalu dydaktycznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Sposobem na osiagniecie tego celu byla realizacja programu stypendiow naukowych, dydaktycznych stazy zagranicznych, goscinnych wykladow profesorow wizytujacych z Polski i z zagranicy, a takze uslug doradztwa i szkolen z zakresu dydaktyki szkoly wyzszej.

Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostepne sa na stronie: http://www.nuw.uw.edu.pl/?page_id=4753

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Pawlak

Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW