ZMIANA SPOSOBU WNOSZENIA OPŁAT attachment

dodano: 2010-09-27

UWAGA ZMIANA SPOSOBU WNOSZENIA OPŁAT. Czytaj uważnie!

UWAGA ZMIANA SPOSOBU WNOSZENIA OPŁAT

Od roku akademickiego 2010/11 opłaty zwiazane z podjęciem studiów w CE nalezy wnosic korzystając z modulu 'płatności' w USOSWEB. Tam tez należy dokonać wyboru systemu ratalnego wnoszenia opłat (2 raty=opłaty semestralne; 4 raty= po 2 raty w semestrze; 8 rat= po 4 raty w semestrze).
Od wpłat niewniesionych w podanym terminie będa automatycznie naliczane odsetki.

Numer nowego konta na które należy dokonać wpłat aktualnego czesnego (w roku akad. 2010/2011) znajduje się na Państwa indywidualnych kontach studenckich na USOSWEB.

Prosimy sprawdzać swoje konto.  Dziekanat.

Uwaga organizacyjna:
Niestety w tym semestrze nie uda sie uniknąć pewnego zamieszania.
Niektórzy z Państwa juz dokonali wpłat na subkonto CE UW. Dziękujemy!

Proszę sie nie martwić, te wpłaty albo juz do nas dotarly, albo dotrą.

Zostaną ręcznie przez Panie Jole i Viole przypisane do właściwych kont indywidualnych. Także papierowe deklaracje wyboru rat złożone w dziekanacie zachowują ważność.
W związku z powyższym w tym semestrze I-sze raty nie zostaną objęte odsetkami. Natomiast prosimy pilnować terminów następnych rat. Kalendarz rat albo już Państwo otrzymaliście, albo będzie do zobaczenia na indywidualnych kontach w webusos.

Niektórzy z Państwa niepokoją się widząc konto do wpłat, a nie widząc (jeszcze!) systemu wpłat. Jest to spowodowane niezamknięciem jeszcze okresu zaliczeniowego (np. z powodu niekompletności zaliczeń, brakiem wszystkich wpisów, itp.). Po wpisaniu Was na kolejny etap, konto będzie w pełni widoczne.

W zał. kalendarz wpłat w roku 2010/11.