Dr Zajączkowski z wizytą w Kijowie

18 czerwca 2017

W dniach 1-4 czerwca br. dr Kamil Zajączkowski przebywał w Kijowie. Dr Zajączkowski był głównym gościem (keynote speaker) międzynarodowej konferencji naukowej pt. European Studies in Ukraine: achievements, challenges and perspectives. Wygłosił on przemówienie pt. The EU is global player in a changing world – challenges and theoretical aspect. Konferencja została zorganizowana przez Ukrainiаn Association of Professors and Researchers of European Integration (APREI), Kiev National Economic University named after Vadym Hetman we współpracy z CE UW. Dr Zajączkowski odbył także liczne bilateralne spotkania, m.in. z dr Irina Sikorskaya, prezesem APREI; z prof. Victor Chuzhikov, Prorektorem ds. międzynarodowych z Kyiv National Economic University named after V. Hetman; z dr Roman Kalytchak, dyrektorem Center of American Studies, Jean Monnet Module Holder, Lviv National University named after Franko; z Victoria Vdovychenko.

Pobierz Program