16 maja 2018

Facebooktwittergoogle_plus

EU values and member states

Centrum Europejskie UW jako partner wydarzenia ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2018 – EU values and member states – between unity and diversity: migration context, która odbędzie się w dniu 21.05.2018 r. (poniedziałek) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

Debata została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Językiem obrad będzie język angielski. Udział w debacie jest bezpłatny.

❗️Uprzejmie prosimy Państwa o rejestrację przez formularz on-line do dnia 19.05.2018 r.
➡️ http://www.pecsa.edu.pl/konferencje-debaty-roun…/rejestracja

ORGANIZATORZY: Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej PECSA, Katedra Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce (Konrad Adenauer Stiftung in Polen), Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim