Komunikaty

Praktyki w Ministerstwie Zdrowia Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia
Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia zaprasza do rekrutacji na praktyki do Wydziału Nadzoru i Kontroli, Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Wydziału Programów Pomocowych.  Szczegóły dostępne są również pod adresem: http://www.mz.gov.pl/ministerstwo/urzad/praktyki-studenckie/
oferta stażu w placówce dyplomatycznej
[et_pb_section bb_built="1" admin_label="section"][et_pb_row admin_label="row"][et_pb_column type="4_4"][et_pb_text admin_label="Tekst"] Oferta stażu w placówce dyplomatycznej ! Generalne Przedstawicielstwo Rządu Flandrii przy Ambasadzie Belgii oferuje możliwość odbycia 3-miesięcznych praktyk studenckich w okresie od początku września 2017 do końca listopada 2017. Godziny pracy ustalane są indywidualnie. Zakres obowiązków: - przygotowywanie wizyt oficjalnych delegacji - kontakty z innymi ambasadami i instytucjami kulturalnymi - tłumaczenia - redakcja maili i pism oficjalnych Staż jest bezpłatny. CV i krótki list motywacyjny w języku angielskim należy przesłać na adres: warsaw@flanders.pl   Więcej informacji o Generalnym Przedstawicielstwie Rządu Flandrii na stronie: http://www.vlaanderen.be/int/warschau/pl   [/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Staż w dziale konsularnym w Ambasadzie USA
Ambasada USA zaprasza do ubiegania się o staże (aż 5!) w Działach Konsularnych w Warszawie i Krakowie, Sekcji Obywateli Amerykańskich i Dziale Human Resources w Ambasadzie USA w Warszawie. Jeśli chcielibyście zdobyć nowe umiejętności pod okiem doświadczonych dyplomatów i specjalistów oraz interesuje Was jak wygląda praca w Ambasadzie USA (Warszawa) i Konsulacie Generalnym USA (Kraków) – prześlij nam swoje zgłoszenie do 25 maja 2017r. na adres PSIPWarsaw@state.gov Rozpoczęcie stażu – czerwiec 2017r. (lub październik w wypadku Sekcji Obywateli Amerykańskich). Więcej informacji, formularz i szczegóły rekrutacji tutaj: https://pl.usembassy.gov/jobs/polish-student-intern-program/ Zapraszamy!
Konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką
Stałe Przedstawicielstwo Rzeczpospolitej Polskiej przy OECD w Paryżu we współpracy z Instytutem Europy Środkowo Wschodniej (IEŚW) w Lublinie ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką dla studentów uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce dotyczącą OECD w tym jej funkcjonowania i wpływu na państwa członkowskie oraz kraje trzecie. Szczegóły są podane na stronie: http://paryzoecd.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/konkurs_dla_studentow Zachęcamy do udziału!
Ankiety studenckie już dostępne!
Ankiety oceniające prowadzących zajęcia Do dnia 1 czerwca 2017 r. w systemie USOSweb można wypełniać ankiety oceniające prowadzących zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. W ankietach można odpowiedzieć na kilka postawionych pytań odnośnie prowadzącego i zajęć, ale zachęcamy także do wypełnienia dobrowolnych komentarzy, które pozwalają na zapoznanie się bardziej szczegółowo z Państwa opinią! Każda wypełniona przez Państwa ankieta pozwala nam podnieść jakość oferty dydaktycznej Centrum Europejskiego nawet z semestru na semestr zatem gorąco zachęcamy do ich wypełniania! Ankiety można znaleźć w USOSwebie w zakładce Dla studentów -> Moje studia -> Ankiety. Wyniki ankiet będą udostępnione Dyrekcji CE oraz prowadzącym zajęcia po zakończeniu sesji egzaminacyjnej. Będą także widoczne dla Państwa (w USOSwebie). Gwarantujemy pełną anonimowość wszystkim korzystającym z ankiety.
Odwołanie dyżuru mgr Doroty Jurkiewicz-Eckert, 26 kwietnia
W dniu jutrzejszym (26 kwietnia) dyżur mgr Doroty Jurkiewicz-Eckert zostaje odwołany z powodu wyjazdu w ramach programu ERASMUS. Najbliższy dyżur odbędzie się w dniu 5.05. w godzinach 11.15.-12.15.
Odwołanie zajęć dr Jany Planavowej-Latanowicz, 25 kwietnia
W dniu jutrzejszym (25 kwietnia) zajęcia dr Jany Planavowej-Latanowicz zostają odwołane z powodu wyjazdu w ramach programu ERASMUS.
Program „Przedsiębiorcza Młodzież”
M. st. Warszawa zaprasza do udziału w konkursie na projekty społeczne i prototypy innowacji. Celem programu jest rozwój kompetencji kluczowych, w tym społecznych, sprzyjających postawom przedsiębiorczym i zatrudnieniu młodych ludzi. Program ma także na celu wsparcie inicjatyw i kreatywnych form działania młodych ludzi oraz tworzenie warunków do nabywania praktycznych umiejętności pracy metodą projektową. zaproszenie do udziału w projekcie
Zajęcia dr Chmielewskiej odwołane
Wszystkie zajęcia i dyżur dr A. Chmielewskiej w tygodniu 3-7 kwietnia zostają odwołane z powodu choroby.
Odwołany dyżur Komisji Stypendialnej
Uprzejmie informuję, że dzisiejszy dyżur (tj. 23.03.2017r) Komisji Stypendialnej jest odwołany Jolanta Pięciurek