Summer School in Social Sciences – Central and Eastern Europe in Comparative Perspective: Assessing Social and Political Change 2017

14 marca 2017

Ohio State University wraz z PAN i UW po raz kolejny organizuje szkołę letnią dla studentów nauk społecznych „Central and Eastern Europe in Comparative Perspective: Assessing Social and Political Change”(warsawsummerschool.wordpress.com). 3 studentów UW na poziomie licencjackim lub magisterskim może ubiegać się o bezpłatny udział w zajęciach, które prowadzone będą w siedzibie PAN w terminie 12 czerwca – 14 lipca 2017. Język instrukcji: angielski.

Gorąco zachęcamy do ubiegania się o udział. Szczegóły i wymagania znajdują się w załączonym dokumencie.

Zainteresowani studenci proszeni są o przesłanie zgłoszeń zgodnie z załączonymi instrukcjami do 15 maja 2017 do godz. 17:00 na adres e-mailowy pani dr Iriny Tomescu-Dubrow: tomescu.1@nullosu.edu