Terminy składania w sekretariacie studiów gotowych prac dyplomowych

17 kwietnia 2018

Przypominamy wszystkim studentom, iż zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Dyrektora Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 21 września 2018 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2017/2018, został wyznaczony termin składania zatwierdzonych przez promotorów prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich) w sekretariacie studiów. Tym dniem jest 28 maja 2018 r. Studenci, którzy w tym terminie przygotują pracę, będą mogli, po zaliczeniu całego programu studiów, złożyć egzamin dyplomowy w dniach 25 czerwca – 6 lipca 2018 r. Drugim i ostatecznym terminem składania gotowych prac dyplomowych jest dzień 7 września 2018 r.

Czas pomiędzy złożeniem gotowej pracy a wyznaczeniem terminu egzaminu dyplomowego potrzebny jest do:

• sprawdzenia programem antyplagiatowym pracy licencjackiej/magisterskiej,
  • wyznaczenia recenzentów pracy licencjackiej/magisterskiej,
  • napisania recenzji pracy licencjackiej/magisterskiej,
  • rozliczenia studenta z wymagań programu,
  • obliczenia średniej z toku studiów,
  • wyznaczenia komisji egzaminacyjnej,
  • zorganizowania egzaminu dyplomowego.