Dorota Jurkiewicz-Eckert na konferencji Crisis Communication and Conflict Resolution

8 kwietnia 2022

W dniach 7-8.04.2022 Dorota Jurkiewicz-Eckert wzięła udział w konferencji Crisis Communication and Conflict Resolution w Kluż-Napoca, w Rumunii.

Dorota Jurkiewicz-Eckert wzięła udział w międzynarodowej konferencji Crisis Communication and Conflict Resolution, zorganizowanej przez Wydział Studiów Europejskich Uniwersytetu Babes-Bolyai, Kluj-Napoca w Rumunii i wygłosiła referat zatytułowany:  The restitution of African cultural heritage in the context of the crisis in relations between the French Republic and Sahel and sub-Saharan African countries: discourse and action.

Konferencja w dniach 7-8.04.2022 odbyła się w formule on-line. Program konferencji – kliknij tutaj.