Dr hab. Agata Dziewulska, prof. ucz. Pełnomocnikiem Rektora ds Platformy Zielonego Dialogu (PZD).

28 kwietnia 2022

Dr hab. Agata Dziewulska, prof. ucz. na stanowisku Pełnomocnika Rektora ds Platformy Zielonego Dialogu (PZD).

Miło jest nam poinformować, że w minionym tygodniu dr hab. Agata Dziewulska, prof. ucz. została mianowana na stanowisko Pełnomocnika Rektora ds Platformy Zielonego Dialogu (PZD). Celem PZD jest prowadzenie w oparciu o zasoby intelektualne Uniwersytetu interdyscyplinarnych badań z zakresu zmian środowiskowych, wspieranie kształcenia odnoszącego się do przemian środowiskowych i wynikających z nich zmian społecznych. Jak również współpraca ze środowiskami zewnętrznymi skoncentrowana na wymianie informacji, a także komunikowanie wyników badań i doświadczeń na forum krajowym i międzynarodowym.

Funkcję tę Pani Profesor pełnić będzie równolegle z dotychczasowymi zadaniami w Centrum Europejskim UW.

Decyzję Rektora UW w sprawie powołania Pełnomocnika Rektora ds. PZD znajdziecie Państwo poniżej:
Decyzja Rektora UW Ws. Powołania Pełnomocnika Rektora Ds. PZD, 2022