Dr hab. Kamil Zajączkowski – webinaria uczelni azjatyckich.

1 kwietnia 2022

W marcu dr hab. Kamil Zajączkowski wziął udział w trzech międzynarodowych webinariach dotyczących sytuacji w Ukrainie.

Każdy z webinarów cieszył się dużą popularnością zarówno wśród studentów, jak i naukowców. Podczas każdego z wystąpień przed ekranami zgromadziło się ponad 70 osób. Więcej na temat webinarów poniżej:

• 4 marca, w webinarium pt. Ukrainian Crisis- local, regional and global implications, organizowanym przez University of Calcutta, India (program tutaj)

• 10 marca w webinarium pt. War in Ukraine and Its Impact upon Global Order, organizowanym przez European Union Centre in Taiwan i Jean Monnet Chair at National Taiwan University (program tutaj)

• 24 marca, w webinarium pt. Russia-Ukraine Conflict and Its Implications, organizowanym przez Jean Monnet Chair and IR Department National University of Modern Languages (NUML) w Islamabadzie (program tutaj)