Dr hab. Marta Grabowska, prof. ucz. na międzynarodowej konferencji naukowej

14 czerwca 2022

Dr hab. Marta Grabowska, prof. UW w dniach 8-9 czerwca 2022 r. wzięła udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej.

Konferencja zorganizowana została przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Głównym tematem konferencji były prawne i organizacyjne aspekty nowoczesnej e-administracji w Unii Europejskiej.  Dr hab. Marta Grabowska, prof. UW wygłosiła referat pt. Koncepcja jednego portalu dla wszystkich funkcji eGovernmentu w Polsce.

Konferencja stanowi moduł programu Jean Monet w ramach projektu eGovEU+ pt. eGovernment – European Challenges for Public Administration in EU Member States and Partner Countries.

Pogram konferencji dostępny jest tutaj.