Z ogromną radością gratulujemy Aleksandrze Jarkowskiej – studentce III roku europeistyki zaocznej w Centrum Europejskim UW – oraz całej drużynie Uniwersytetu Warszawskiego zdobycia złotego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.
To wyjątkowe osiągnięcie ma wymiar historyczny – po raz pierwszy drużyna UW sięgnęła po złoto zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i akademickiej.
Zawody odbyły się w dniach 27–28 kwietnia w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy naszej studetnce wspaniałego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie Uniwersytetu Warszawskiego oraz naszej społeczności akademickiej.
Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i akademickich!




