II Seminarium Migracyjnym EUMIGRO pt. „Krajobraz migracyjny Europy”

19 grudnia 2017

Serdecznie zapraszamy na współorganizowane przez Centrum Europejskie II Seminarium Migracyjnym EUMIGRO pt. „Krajobraz migracyjny Europy”, które odbędzie się w dniu 19.12.2017 r. (wtorek), godz. 11.30–14.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. W ramach seminarium zaplanowano dwa panele z udziałem pracowników, doktorantów i studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje wystąpienia w panelu wygłoszą wykładowcy CE UW – doc. dr Artur Adamczyk oraz dr Małgorzata Pacek.

Program seminarium znajdą Państwo TUTAJ

Więcej informacji:

Wydarzenie wpisuje się w cykl Seminariów Migracyjnych EUMIGRO organizowanych w ramach projektu EUMIGRO – “Jean Monnet Module on the European Union and the Contemporary International Migration – an Interdisciplinary Approach” kierowanego przez dr Martę Pachocką w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.