INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

9 października 2020

Facebooktwitter
Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 13 października 2020 r. o godz. 11.00 w Auli A.Mickiewicza w Audytorium Maximum przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w uroczystości wezmą udział goście z zaproszeniami, a także cały pierwszy rok europeistyki studiów I st. (wraz z samorządem CE i Europeistyki).
Wszystkie wymogi sanitarne zostaną zachowane, a goście proszeni są o założenie maseczek.
Wszystkich pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w transmisji on-line, która prowadzona będzie na naszym Facebook’u.

Program uroczystości:
• Hymn państwowy.
• Powitanie uczestników uroczystości i wystąpienie dr. hab. Kamila Zajączkowskiego, Dyrektora Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego.
• Immatrykulacja.
• GaudeMater Polonia.
• Przywitanie studentów przez przedstawicieli Samorządów Studentów Centrum Europejskiego UW i Europeistyki.
• Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów Centrum Europejskiego UW.
• Wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka, JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.
• Gaudeamus Igitur.
• Zakończenie uroczystości.