Komunikat Dyrektora CE dotyczący działania administracji CE do dnia 09.04.2021 r.

29 marca 2021

Facebooktwitter

Komunikat nr 6 Dyrektora Centrum Europejskiego z dnia 26.03.2021 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że z powodu ogłoszenia przez władze państwowe całkowitego lockdownu, podjąłem decyzję o pracy zdalnej administracji Centrum Europejskiego. Do dnia 9 kwietnia 2021 r. administracja pracuje według następujących zasad:

SEKRETARIAT STUDIÓW CE UW

Maria Grzybowska, pracuje zdalnie w godz. 8.00-15.00. Dostępna jest mailowo: mgrzybowska@nulluw.edu.pl

Studentów potrzebujących zaświadczenia o studiowaniu prosimy o zgłoszenie potrzeby mailem, raz w tygodniu będziemy wysłać skany zaświadczeń.

Studentów składających dokumenty do wniosku o stypendium socjalne prosimy o przesyłanie dokumentów pocztą.

W innych sprawach prosimy o kontakt mailowy na adres studce@nulluw.edu.pl

SEKRETARIAT DYREKTORA CE

Sylwia Stępniak pracuje zdalnie w godz. 8.30-15.30. Dostępna jest telefonicznie 735 020 133 lub mailowo europauw@nulluw.edu.pl

PEŁNOMOCNIK KWESTORA UW w CE

Beata Mielcarz pracuje 1 dzień w systemie stacjonarnym (wtorek) w godz. 8.30-15.30.

W ten dzień możliwy kontakt telefoniczny 553 33 38 lub mailowy b.mielcarz@nulluw.edu.pl

W pozostałe dni w systemie zdalnym w godz. 8-16 pod mailem b.mielcarz@nulluw.edu.pl

Ze względu na stan epidemii prosimy wyłącznie o kontakt mailowy lub telefoniczny.

BIBLIOTEKA CE UW

Agnieszka Sacharuk pracuje zdalnie w godz. 9-16, email: a.sacharuk@nulluw.edu.pl

Wnioski o skany fragmentów książek i czasopism prosimy o przesłanie mailem. Raz w tygodniu wnioski będą realizowane i przesyłane mailem.

POZOSTAŁE SEKCJE

Agnieszka Pieczerak dostępna pod tel. 518-575-867, email: am.pieczerak@nulluw.edu.pl

Przemysław Bartuszek pracuje wyłącznie w systemie zdalnym w godzinach 8-16, email: p.bartuszek@nulluw.edu.pl

dr hab. Kamil Zajączkowski