Komunikat nr 2 Dyrektora Centrum Europejskiego dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia na kierunku europeistyka

27 września 2020

W nawiązaniu do pierwszego komunikatu chciałem Państwu podać kilka dalszych informacji związanych z rozpoczęciem roku akademickiego.

1. Zmiana zasad sanitarnych spowodowała, że nie musimy wprowadzać ograniczeń ilościowych w trakcie inauguracji roku akademickiego w Centrum Europejskim UW. Dlatego zapraszam Państwa wszystkich na to wydarzenie (13 października 2020 r. godz. 11.00 Aula im. Adama Mickiewicza w Audytorium Maximum, Kampus Centralny). Proszę traktować swój udział w tej uroczystości jako obowiązkowy. Gościem honorowym naszego spotkania będzie Jego Magnificencja prof. dr hab. Alojzy Nowak, który wygłosi wykład inauguracyjny.Prosimy o przybycie na inaugurację o godz. 10.30 ze względu na obowiązujące zasady sanitarne.
  2. W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 wszystkie Państwa zajęcia będą odbywały się zdalnie. Prosimy o śledzenie komunikatów rozsyłanych mailem. Podamy szczegółową informację o narzędziach, przy pomocy których będą Państwo pracować na zajęciach.
  3. Prosimy o założenie i używanie konta mailowego w domenie @student.uw.edu.pl Jest to konto na gmailu, dla którego Uniwersytet wynegocjował dodatkowe usługi. Są one bardzo użyteczne w zajęciach zdalnych. Jednocześnie informuję, że Rektor Uniwersytetu narzucił obowiązek posługiwania się tym adresem w trakcie egzaminów zdalnych.Więcej informacji na ten temat tu https://it.uw.edu.pl/pl/uslugi/UslugiMojaPocztaGmailStudent/
  4. Po szkoleniach z USOSweba w trakcie dni adaptacyjnych – 28 i 29 września 2020 r., będą mogli Państwo w naszym Sekretariacie Studiów odebrać swoje legitymacje studenckie i podpisać ślubowanie. Będzie to możliwe od godz. 13.00 w pokoju 202A w siedzibie Centrum Europejskiego.
  5. Spotkanie dnia 12 października 2020 r. z Dyrektorem ds. Kształcenia, Zastępcą Dyrektora Centrum Europejskiego i pracownikiem Sekretariatu Studiów odbędzie się według następującego harmonogramu:
    • godz. 12.00 – osoby, których nazwiska zaczynają się od litery od A do M
    • godz. 13.30 – osoby, których nazwiska zaczynają się od litery od N do ŻLink do spotkania online (w Google Meet) zostanie Państwu przesłany na maila pobranego z Państwa konta w USOSwebie na 15 minut przed spotkaniem.

dr hab. Kamil Zajączkowski
D Y R E K T O R