Komunikaty

Dyżury dr A. Chmielewskiej w sesji poprawkowej
W sesji poprawkowej dr Agnieszka Chmielewska będzie dyżurować we czwartki (6 i 13 września) w godz. 14.00-15.30.
Dyżur dr A. Ogonowskiej w dniu 28 czerwca
Informujemy, że w dniu 28 czerwca 2018 r. dyżur dr Anny Ogonowskiej zostaje przesunięty na godziny 15.00-16.30. W następnych godzinach dr A. Ogonowska bierze udział w egzaminach dyplomowych. Za zmiany przepraszamy.
Dyżur dr Agnieszki Chmielewskiej we czwartek, 28 czerwca, przesunięty na godz. 16.00.
Za utrudnienia przepraszamy.
Przesunięty termin dyżur dr A. Ogonowskiej
Informujemy, że dyżur dr Anny Ogonowskiej zostaje przesunięty z 14 czerwca na 13 czerwca na godzinę 17.00. Za zmiany przepraszamy.
Zgubiono/Znaleziono
Informuję, że w dniu 7 czerwca 2018 r. w sali wykładowej 214 pozostawiono pojemnik na napoje. Do odebrania w pokoju 213 w CE.
Przedłużony termin składania prac dyplomowych
Informujemy wszystkich studentów i promotorów Centrum Europejskiego UW, że termin składania prac dyplomowych - licencjackich i magisterskich został przedłużony do dnia 4 czerwca 2018 r. 
Godziny dyrektorskie w dniu 1 czerwca
Szanowni Państwo, w związku z długim weekendem w dniach 31 maja - 3 czerwca br. oraz faktem, że w dniu 1 czerwca administracja otrzymała dzień wolny zarządzeniem Rektora UW ogłaszam w dniu 1 czerwca br. godziny dyrektorskie. dr hab. Bogdan J. Góralczyk, prof. UW, Dyrektor Centrum Europejskiego UW
Program projakościowy
Informujemy, że została utworzona nowa strona informująca studentów o dodatkowych możliwościach edukacyjnych w ramach programu projakościowego Centrum Europejskiego UW na rok akademicki 2018/2019. Zachęcamy do jej odwiedzania.
Składamy wyrazy współczucia dr Małgorzacie Pacek
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ojca naszej koleżanki - dr Małgorzaty Pacek. Składamy jej wyrazy serdecznego współczucia. Wiemy, że nic nie jest w stanie ukoić żalu po takiej stracie i że potrzeba dużo czasu, żeby się z nią pogodzić. Małgosiu, trzymaj się, jesteśmy z Tobą.

Pracownicy Centrum Europejskiego UW

Krzysztof Michałek Memorial Lecture „The Trouble with Refugees: Xenophobia, Populism and the 2016 American Presidential Election”
30 maja 2018 o godz. 16:00 odbędzie się wykład otwarty z cyklu Krzysztof Michałek Memorial Lecture „The Trouble with Refugees: Xenophobia, Populism and the 2016 American Presidential Election”.Więcej informacji TUTAJ
1 2 3 6