Maturzyści ! Warsztaty „WOS w pigułCE” 2017

16 lutego 2017

WYKŁADY OTWARTE DLA MATURZYSTÓW – WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Maturzysto!

Centrum Europejskie od soboty 4.03.2017 r. organizuje bezpłatne zajęcia „WOS w pigułce” przygotowujące do matury z WOSu!

• Zdajesz WOS na maturze?
  • Chcesz powtórzyć cały materiał zanim będzie za późno?
  • Chcesz poczuć atmosferę studiów jeszcze przed ich rozpoczęciem?

Jeżeli na wszystkie pytania, odpowiedź brzmi twierdząco, Centrum Europejskie spieszy z pomocą!

Wraz z Samorządem Studentów Centrum Europejskiego oraz Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów !CE UW, Centrum organizuje dla maturzystów akcję „WOS w pigułCE”, czyli intensywne oraz szybkie powtórzenie najważniejszego materiału z zakresu Wiedzy o społeczeństwie.

Z nami z łatwością przyswoisz materiał, który nie jest do końca zrozumiały lub całkowicie Ci obcy.

Zajęcia odbywają się w cztery soboty marca, od 4.03.2017!

Poruszymy najważniejsze zagadnienia z punktu widzenia nadchodzącego egzaminu maturalnego:

• Społeczeństwo, polityka i państwo
  • Organizacje międzynarodowe
  • Prawo
  • Unia Europejska
  • i wiele innych

Kursy prowadzone będą przez wykładowców Centrum Europejskiego UW, m.in. przez:

• prof. dr hab. Bogdana Góralczyka,
  • dr Kamila Zajączkowskiego
  • dr Artura Adamczyka
  • dr Agnieszkę Chmielewską
  • dr hab. Wojciecha Gagatka

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Europejskim UW, przy Al. Niepodległości 22 (między stacjami metra Wierzbno i Wilanowska).

Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji znajduje się na fanpage’u: Centrum Europejskie UW!

Zdamy to razem!     Pobierz program!    pdf

Wszystkie wykłady odbywać się będą w siedzibie CE UW (budynek dydaktyczny UW „Ksawerów”) przy al. Niepodległości 22 (stacja metra Wierzbno), w sali 109 I p., od godziny 11.00

WOS w pigułCE!

• Kiedy?    Cztery soboty marca – 04.03.2017, 11.03.2017, 18.03.2017 oraz 25.03.2017