Oferta warsztatu dla studentów Centrum Europejskiego

18 października 2019

Szanowni Państwo,

w dniach 16-17 listopada 2019 r. (sobota – niedziela) w Centrum Europejskim UW w ramach programu projakościowego zostanie zorganizowany warsztat pt.

PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE? JAK EFEKTYWNIE PROWADZIĆ ORGANIZACJĘ POZARZĄDOWĄ.

Warsztat przygotowuje do samodzielnego prowadzenia stowarzyszeń i fundacji w formule „social business”. Pozwala to utrzymać i rozwijać przedsięwzięcia pożyteczne społecznie i nie nastawione na zysk w oparciu nie tylko o pozyskiwanie środków publicznych, ale także o własne przychody. Uczestnicy szkolenia nauczą się podstaw zarządzania organizacją i projektami, budżetować zadania, opracowywać oferty oraz wymyślać i opracowywać projekty do konkursów instytucji rządowych i unijnych.

Warsztat poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska, Prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych.

Warsztat łącznie obejmuje 12 godzin lekcyjnych (6 godz. każdego dnia).

Chętnych do udziału w warsztacie prosimy o zgłoszenia mailowe na adres europauw@nulluw.edu.pl do dnia 30 października 2019 r.