Postępowanie kwalifikacyjne do programu Erasmus Plus 2023-2024!

15 lutego 2023

Rusza postępowanie kwalifikacyjne do programu Erasmus Plus 2023-2024!

Chcesz poznać inną kulturę? Studiować za granicą i przywieźć niezapomniane wspomnienia? Prosta procedura kwalifikacyjna i bardzo duża pula miejsc wyjazdowych pozwoli Ci spełnić te marzenia!

Zachęcamy studentki i studentów II i III r. studiów licencjackich oraz I r. studiów magisterskich do aplikowania do programu Erasmus Plus 2023-2024. Posiadamy podpisane umowy z 35 uczelniami partnerskimi w całej Europie. Jesteśmy gotowi do wysłania 65 z Was na pięcio- lub dziesięciomiesięczne pobyty stypendialne. Oferta jest zróżnicowana zarówno pod względem geograficznym, jak i merytorycznym. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Zasady postępowania kwalifikacyjnego, szczegółowy terminarz oraz pliki do pobrania znajdziesz w zakładce Erasmus Plus