11 grudnia 2019

Prof. UW dr hab. Marta Grabowska wzięła udział w konferencji „Debata deliberatywna i warsztaty dla młodych badaczy pt. Problemy i wyzwania stojące przed Unią Europejską” zorganizowanej przez Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UW pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz PTSE i Dialog.
Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Team Europe.

Prof. UW dr hab. Marta Grabowska została zaproszona jako dyskutant w panelu: „Wyzwania cywilizacyjne i związane z sytuacją społeczną obywateli Europy”
Konferencja odbyła się w dniu 7 grudnia 2019 r. na Uniwersytecie WarszawskimReload Europe_plakat