Relacja z CEWSE International Congress oraz Roundtable Debate

31 maja 2017

9 maja odbył się CEWSE International Congress „European Security and Stability in a Complex Global Order – The Case of Neighbourhood Policy”. Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Szkołą Główną Handlową w Warszawie zostało objęte Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego, a także Honorowym Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

10 maja odbyła się CEWSE Roundtable Debate “EU Facing Current Challenges, Opportunities, Crises & Conflicts”.

Wydarzenia CEWSE wpisują się w prestiżowy projekt europejski kierowany przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek i realizowany w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzeń.