Semnarium – Diplomacy and International Institutions

26 stycznia 2022

Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych i Katedra Studiów Wschodnich Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają na otwarte seminarium pt.

Europe, China, US, international institutions and globalization: different perspectives or just a game role?

Swoje wystąpienia wygłoszą:
– prof. Luciano Segreto z University of Florence/Bocconi University, który w dniach 17-28 stycznia jest gościem WNPiSM
– Pan Profesor Bogdan Góralczyk z Centrum Europejskiego

Spotkanie otworzą:
– dr hab. Daniel Przastek – dziekan WNPiSM
– dr hab. Kamil Zajączkowski – dyrektor CE UW

Seminarium odbędzie się w czwartek 27 stycznia, w godz. 15.00-16.30, w sali 303, Collegium Polliticum.

Zapraszamy Państwa do udziału i wspólnej dyskusji.

Na chwile obecną zakładamy spotkanie w formie stacjonarnej, ale z uwagi na sytuację epidemiologiczną  i możliwe nowe rozporządzenia, może to ulec zmianie.

W ramach pobytu na WNPiSM w dniu 25 stycznia (wtorek), w godz;. 9.45-11.15, prof. Luciano Segreto wygłosi również wykład otwarty  pt. New dimension of diplomacy in the era of globalization.

Spotkanie poprowadzą prof. Dariusz Popławski i mgr Anita Budziszewska.

Rejestracja: dyplomacja.wnpism@nulluw.edu.pl.

Plakat Semnarium Diplomacy And International Institutions 9 1 1 1060x1500