Studenci Centrum Europejskiego na Zamku Królewskim

utworzone przez  | 23 listopada 2018 | Aktualności |

W ostatnim tygodniu nasi Studenci wzięli udział w organizacji wspólnej konferencji Zamku Królewskiego w Warszawie i Centrum Europejskiego pt. „State (Re)Construction and Art in Central and Eastern Europe 1918-2018”. Zebrali bardzo wiele pochwał od pracowników Zamku. Bardzo się z tego cieszymy. Oprócz tego Zamek Królewski w Warszawie oferuje możliwość wolontariatu przy organizacji kolejnej konferencji pt. „Druga wielka emigracja depozytariuszem II Rzeczypospolitej” w dniach 6-7 grudnia 2018 r. (6 grudnia w godz. 9-17; 7 grudnia w godz. 9.15-14.00). Przez taką aktywność można zaliczyć dodatkowe godziny z przedmiotu udział w życiu społeczno-gospodarczym.

Potrzebna jest pomoc przy:

• rozwieszeniu plakatów przed konferencją (np. w następnym tygodniu, plakaty do odebrania w Zamku, w godz. 9-16),
  • prowadzeniu rejestracji Prelegentów i słuchaczy podczas konferencji i udzielanie podstawowych informacji,
  • pomoc z mikrofonem.

Program konferencji można przeczytać tutaj.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z dr Agnieszką Chmielewską.