Dziś studentki II roku europeistyki, zarządzające projektem Centrum Debaty Publicznej, wzięły udział w audycji w Radio Kampus!
Olga Waszczyszyn i Julia Snopkiewicz opowiedziały o zbliżającej się XX Konferencji organizowanej przez CDP, pracy nad całym wydarzeniem oraz wyzwaniach z tym związanych. Nie zabrakło także przedstawienia działalności naszego CE oraz samorządu studentów Europeistyka UW.
Serdecznie gratulujemy bardzo dobrego wystąpienia i także zapraszamy na wspomnianą konferencję, która odbędzie się już w ten poniedziałek (18 maja) 👇
Czekamy na kolejne takie audycje!