XIII edycja obozu zerowego SielpiaCAMP 2019

24 lipca 2019

Obóz jest wspierany oraz rekomendowany przez Dyrekcję Centrum Europejskiego UW, Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW oraz Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW

Najlepszy sposób na zakończenie najdłuższych wakacji w Twoim życiu jest możliwy tylko z nami. To właśnie tam zaczyna się prawdziwy rok akademicki!

Czym jest Sielpia?

Sielpia to od lat najlepszy obóz zerowy na UW, rekomendowany przez Dyrekcję Europeistyki UW. W tym roku odbędzie się w dniach: 26 – 29 września! Wyjazd zagwarantuje nie tylko niezapomniane przygody, ale również ułatwi Ci start na studiach!

To właśnie w Sielpi:

• Poznasz Dyrekcję oraz kolegów i koleżanki, z którymi będziesz studiować.

Każdego roku w obozie udział bierze większość studentów pierwszego roku. Nie tylko poznasz ludzi, z którymi będziesz studiować, ale również Dyrekcję i kadrę dydaktyczną oraz kolegów i koleżanki ze starszych roczników. To tu rodzą się przyjaźnie na całe życie!

• Ogarniesz studia i poznasz UW!

Studencka rzeczywistość zdecydowanie różni się od tej licealnej, a same studia mogą na początku sprawiać niemałe problemy. Na pewno masz w głowie wiele pytań, ale o odpowiedzi nie tak łatwo! Z nami nie masz się czym martwić! To właśnie na wyjeździe odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania  i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dzięki naszym szkoleniom i warsztatom wkroczysz w studenckie życie doskonale zorientowany!

• Zdobędziesz masę wspomnień!

SielpiaCamp to wyjątkowy obóz. Gwarantujemy Ci moc atrakcji i niezapomniane przeżycia, które przez lata będą wciąż żywe w Twojej pamięci!

Poczujesz to, czego nie da się opisać, a co sprawia, że Sielpia jest nieodzownym zakończeniem lata dla wielu naszych studentów i absolwentów.

Obóz Zerowy SielpiaCamp 2019 jest współfinansowany  i wspierany przez Dyrekcję Europeistyki UW. A udział w nim jest rekomendowany dla studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich.

Najważniejsze informacje w skrócie :

Sielpia Wielka

26 – 29 września!

4 dni za 389 zł!*

Rejestracja: http://sielpiacamp.pl/

*cena wyjazdu obejmuje pełne wyżywienie, transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW, udział we wszystkich organizowanych w ramach obozu zajęciach i atrakcjach, obozową koszulkę i gadżety oraz  najważniejsze –niezapomniane przeżycia, które wspominać będziesz przez wiele wieeeele lat!

W zamian, dziesiątki wrażeń!

Poczuj zew Sielpi i przedłuż z nami wakacje!

Zapewniamy, że PO SIELPI TWOJE ŻYCIE NIE BĘDZIE JUŻ TAKIE SAMO!

* * *

Rejestracja, otwarta do 18 sierpnia, znajduje się na stronie:  www.sielpiacamp.pl

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Więcej Informacji:

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/330310061181444/

oraz pod numerami: Weronika 607 468 722, Natalia 517 715 669 i mailem sielpiacamp@nullgmail.com

I pamiętaj! Bez Ciebie nie jedziemy, musisz tam być!