CEWSE PhD Workshop „Global Agenda for External Action”

20 maja 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w *CEWSE PhD Workshop „Global Agenda for External Action”*, który odbędzie się w *dniu 26 maja 2017 r. (piątek)*, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.  Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Doskonałości Jeana Monneta w SGH (Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics, CEWSE) oraz Partnerów oraz wpisuje się w prestiżowy projekt europejski kierowany przez *prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek *i jest realizowany w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.

*Program *CEWSE PhD Workshop jest dostępny na stronie internetowej CEWSE www.cewse.pl oraz w załączniku. Uprzejmie prosimy Państwa o rejestrację on-line do dnia *25.05.2017 r. *Językiem obrad będzie język angielski i język polski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.