Spotkanie z cyklu Europejskie środy na Ksawerów | UE w kryzysach: co dalej?

19 marca 2017

29 marca odbędzie się wkład pt. „UE w kryzysach: co dalej?” w ramach cyklu „Europejskie środy na Ksawerów „. Gośćmi spotkania będą dr hab. Tomasz Grzegorz Grosse z Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego i dr hab. Marek A. Cichocki, dyrektor Centrum Europejskiego Natolin.

Kontekstem spotkania będzie jubileuszowy szczyt (60-lecie) w Rzymie, a przede wszystkim dwie książki: pod redakcją T. Grosse i M. Cichockiego „Oblicza kryzysu. Analiza zarządzania kryzysowego z perspektywy ekonomicznej i politycznej”, wydana przez Centrum Europejskie Natolin oraz pod red. T. Grosse „Polityki europejskie w dobie kryzysu”, wydana przez Wydawnictwo Naukowe SCHOLAR.
Zachęcamy do zajrzenia na wydarzeniena Facebook’u
Monografia T. Grosse i M. Cichockiego „Oblicza kryzysu. Analiza zarządzania kryzysowego z perspektywy ekonomicznej i politycznej”, jest dostępna pod adresem: https://goo.gl/CS63Ib

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: