Sztuka „St. Nicholas” dla studentów !CE

18 października 2017

Plakat St Nicolas 1

Zapraszamy na St. Nicolas, 11 grudnia, godz. 20 00
„St. Nicholas” to jedna z pierwszych sztuk Conora McPhersona, napisana w 1997 roku przez niespełna dwudziestosześcioletniego autora dla Bush Theatre w Londynie. Monodram, szybko okrzyknięty teatralnym hitem, jako jedna z najtrudniejszych form scenicznych, grany jest przez największych aktorów na całym świecie.

W monodramie nasz nieoceniony, wspaniały aktor Szymon Kuśmider!!!, którego nie trzeba przedstawiać studentom !CE, bo spędziliśmy z nim długie godziny na warsztatach aktorskich w Sandomierzu podczas 4 dniowych seminariów filmowych Poza Kadrem czy w Teatrze Polskim.

Organizatorem spotkania jest dr Mirella Kurkowska, która zaprasza serdecznie wszystkich studentów CE
A jeśli macie fajnych znajomych, zabierzcie ich ze sobą!
Po przedstawieniu dla chętnych część nieformalna.

PS. Ze względów organizacyjnych konieczna wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc ograniczona.
Kto nie może być z nami tego dnia udostępnia, wpłaca symboliczną złotówkę.
Zostały tylko 3 dni żeby zostać Św. Mikołajem i spełnić marzenie Szymona Kuśmidera.

Szymon Kuśmider powiedział: „Czytałem ten tekst kilkanaście lat temu i pomyślałem sobie, że kiedyś, kiedy skończę 50 lat, chciałbym to zagrać. Czekałem na ten moment dwadzieścia lat i bez wątpienia warto było czekać…”.