Komunikat Dyrektora CE do studentów na temat nowego roku akademickiego

3 września 2020

Ponieważ rok akademicki nadchodzi wielkimi krokami, publikujemy komunikat Dyrektora Centrum Europejskiego do studentów na temat nowego roku akademickiego. Treść komunikatu poniżej:

Komunikat Dyrektora Centrum Europejskiego z dnia 1 września 2020 r.

w sprawie zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

W związku z nadchodzącym nowym rokiem akademickim Dyrekcja Centrum Europejskiego postanowiła, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 zajęcia będą odbywały się w formie zdalnej według siatki zajęć ustalonej przed wakacjami. W formie stacjonarnej będą mogły odbywać się seminaria licencjackie i magisterskie. Promotorzy w porozumieniu ze swoimi seminarzystami ustalą, w jakiej formie będą odbywały się te zajęcia.

Władze rektorskie latem wydały komunikat o organizacji hybrydowej (stacjonarnej i zdalnej) zajęć semestru zimowego, ale wobec ustalonej siatki zajęć, określonego wymiaru pensum pracowników Centrum Europejskiego, określonej pojemności posiadanych przez nas sal wykładowych, doszliśmy do wniosku, że prowadzenie części zajęć w formie stacjonarnej powoduje całą lawinę komplikacji organizacyjnych, dlatego zajęcia będą odbywały się w większości w formie zdalnej.

Dyżury nauczycieli akademickich będą mogły odbywać się w formie zdalnej lub stacjonarnej, lub mieszanej. Informację na ten temat podamy do wiadomości studentów na przełomie września i października.

Jednocześnie informujemy, że po przerwie urlopowej wznowił pracę nasz Sekretariat Studiów. Sekretariat jest czynny dla studentów we wrześniu według następującego harmonogramu:

poniedziałki 11.00-17.00

wtorki 10.00-17.00