Ambasador Stanów Zjednoczonych na Uniwersytecie Warszawskim

13 lutego 2024

W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego prof. Alojzego Z. Nowaka zapraszamy na spotkanie z JE Ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Panem Markiem F. Brzezinskim.

Wykład pt. „Pokolenie NATO” połączony z sesją pytań i odpowiedzi odbędzie się we wtorek 20 lutego 2024 r. o godz. 17.00 na terenie kampusu UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w auli Starej Biblioteki.
Wykład zostanie wygłoszony w języku polskim, a sesja pytań i odpowiedzi będzie prowadzona w języku angielskim.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres promocja@nulluw.edu.pl do 16 lutego do godz. 12.00, wpisując w tytule „WYKŁAD BRZEZINSKI”. Osoby, których zgłoszenie zostanie zarejestrowane, otrzymają potwierdzenie w wiadomości mailowej.